Indeco – meble na wymiar dopasowane do Ciebie

Data aktualizacji 28.05.2024

Indeco – meble na wymiar dopasowane do Ciebie

Indeco to firma, którą powinien poznać każdy, kto ma przed sobą zadanie urządzenia domu. W meble inwestuje się raz na wiele, wiele lat, więc nie należy zadowalać się półśrodkami. Dobór wyposażenia wymaga indywidualnego podejścia – właśnie z tego słynie Indeco! Poznaj tę polską firmę od podszewki. W czym się specjalizuje? Gdzie działa? Jak przebiega współpraca i jakie są odczucia klientów? Przeczytaj!

Czym zajmuje się Indeco?

Indeco jest firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu mebli na wymiar. Główną część oferty stanowią kuchnie i szafy pod zabudowę. Szafy są wyposażone w system drzwi przesuwnych.  

Meble są indywidualnie projektowane po spotkaniu w domu klienta. Firma sama zajmuje się produkcją elementów, a montażu dokonuje jedna z ekip zatrudnionych przez Indeco. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat, zrealizowało tysiące projektów i cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Domeną Indeco są kuchnie na wymiar – design spotyka się tutaj z funkcjonalnością. Firma tworzy także szafy pod zabudowę. Źródło: oficjalna strona Indeco Kraków.

Na jakim obszarze działa ta firma?

Firma ma swoich przedstawicieli w wielu polskich miastach, m.in. w Krakowie – to główny obszar działalności. Indeco to pierwszy wybór osób poszukujących indywidualnie dopasowanych kuchni w tym rejonie – nie bez powodu! Tutaj możesz zobaczyć ofertę mebli kuchennych na wymiar w Krakowie: https://indecokrakow.pl/meble-kuchenne-krakow/. Na tej stronie są dostępne także przykładowe realizacje.

Znajdziesz tę firmę także m.in. w Trójmieście, Bydgoszczy czy Bytomiu. Wszystkie przedstawicielstwa Indeco trzymają równy, wysoki poziom, więc niezależnie od regionu możesz liczyć na pierwszorzędną obsługę. Oczywiście, firma kieruje się nie tylko do klientów mieszkających w samym mieście – dojazd na peryferia to dla ekipy żaden problem.

Każdy oddział ma własną stronę internetową. Jeśli nie mieszkasz w rejonie Krakowa, po prostu poszukaj najbliższego oddziału i skontaktuj się z konsultantem przez formularz. Z pewnością uda się umówić dojazd do Twojej miejscowości.

Czym wyróżnia się Indeco?

Meble na wymiar to gorący temat, a na rynku cały czas pojawiają się kolejne przedsiębiorstwa stolarskie. Nie wszystkie odnoszą sukces – dlaczego właśnie Indeco się udało?

 • Firma opracowała własne, funkcjonalne rozwiązania i potrafi dostosować je do potrzeb każdego klienta. Nowatorskie pomysły Indeco cieszą się uznaniem nawet Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego.
 • Możliwości meblarskie są praktycznie nieograniczone. Szkło, drewno, fornir, aluminium, stal – Indeco przygotuje meble, jakie tylko sobie wymarzysz.
 • Indeco nie korzysta z podwykonawców. Samodzielnie zajmuje się każdym aspektem realizacji zamówienia, od projektu, po przykręcanie każdej śrubki już w domu klienta. Dzięki temu utrzymuje płynność wykonywania zleceń, bez żadnych niespodzianek.
 • Firma udziela 5-letniej gwarancji na swoje realizacje.
 • Specjaliści zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność mebli. Równie istotny jest dla nich design i to, by pasował do stylu całego domu.
 • Projektanci na bieżąco śledzą trendy wnętrzarskie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyli dla Ciebie także klasyczne opcje. Ty decydujesz, oni realizują. Klient ma najważniejszy głos w każdym aspekcie. 

Działanie na szeroką skalę umożliwia Indeco stały rozwój na podstawie wymiany doświadczeń. Można więc oczekiwać, że w najbliższych latach firma będzie wyłącznie rosła.

W Indeco meble mogą być stworzone z różnych materiałów. Jeśli chcesz w obrębie jednego projektu połączyć kilka opcji, nie ma żadnego problemu! Źródło: oficjalna strona Indeco Kraków.

Jak przebiega współpraca?

Proces obsługi klienta w Indeco wygląda następująco.

 1. Specjaliści Indeco odwiedzają klienta w domu, aby dokładnie zmierzyć pomieszczenie, omówić potrzeby oraz oczekiwania.
 2. Na podstawie zebranych informacji projektanci tworzą dla klienta projekt aranżacji wnętrza. Klient otrzymuje szczegółowe rysunki techniczne oraz realistyczną wizualizację 3D, która pozwala mu zobaczyć, jak będzie wyglądało jego wymarzone wnętrze.
 3. Po zaakceptowaniu projektu Indeco przedstawia klientowi szczegółową ofertę cenową, która obejmuje wszystkie materiały, meble oraz usługę montażu. Kosztorys jest przejrzysty i zrozumiały, aby klient miał pewność, że nie poniesie żadnych ukrytych kosztów.
 4. Po akceptacji oferty dochodzi do podpisania umowy, która określa zakres prac, termin realizacji oraz warunki płatności. Indeco gwarantuje rzetelność i terminowość wykonania zlecenia.
 5. Po podpisaniu umowy projekt Klienta zostaje przekazany do produkcji. Zajmują się nią stolarze Indeco, nie żadni zewnętrzni podwykonawcy.
 6. Na zakończenie doświadczeni montażyści Indeco składają meble w domu klienta.

W Indeco kuchnie na wymiar i szafy są wykonywane najszybciej jak to możliwe. W przypadku szaf, na realizację czeka się 2-3 tygodnie. Kuchnie na wymiar to 4-5 tygodni oczekiwania. 

Indeco stworzy dla Ciebie i małą, i dużą kuchnię. Źródło: oficjalna strona Indeco Kraków.

Szczegółowy czas zależy od skomplikowania projektu i zostanie dokładnie określony przy przedstawieniu oferty. Terminy spotkań i montażu będą dopasowane do Twoich możliwości.

Meble można zakupić tylko na indywidualne zamówienie. Firma nie prowadzi sprzedaży gotowego wyposażenia wnętrz.

Jakie opinie zbiera Indeco?

Przez lata działalności przedsiębiorstwo wypracowało stabilną pozycję rynkową. Krakowski oddział regularnie publikuje na facebookowym profilu część opinii pozostawianych przez klientów, a wszystkie recenzje są dostępne publicznie. Aktualnie, na podstawie 40 opinii, Indeco Kraków uzyskało ocenę 4,6 gwiazdki. 

Komplet opinii możesz zobaczyć na oficjalnym fanpage’u Indeco Kraków.

W serwisie Opineo.pl firma zgromadziła 100 recenzji, z czego 97 to recenzje pozytywne. W wizytówce Google ocena wynosi 4,6. O współpracy możesz przeczytać także na forach wnętrzarskich. 

Za co klienci najczęściej chwalą Indeco? W opiniach przewija się zwracanie uwagi na:

 • terminową realizację,
 • respektowanie życzeń klienta,
 • idealne wykonanie mebli,
 • łatwość kontaktu,
 • uprzejmość, kulturę i fachowe doradztwo.

Podsumowanie

Indeco to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu mebli na wymiar, głównie kuchni i szaf. Zrzesza specjalistów, którzy zajmują się wszystkim od A do Z – projektem, produkcją, montażem. Dzięki temu utrzymuje płynność realizacji – nie jest uzależniona od zewnętrznych podwykonawców.

Indeco stawia na dokładne poznanie potrzeb i oczekiwań klienta. Specjaliści firmy odwiedzają Klienta w jego domu, aby dokładnie zmierzyć pomieszczenie i omówić wszystkie szczegóły. Na tej podstawie powstaje projekt i kosztorys. Wszystkie życzenia klienta są na bieżąco uwzględniane.

Firma oferuje szeroki wybór materiałów i kolorów, co pozwala na stworzenie mebli idealnie dopasowanych do stylu każdego wnętrza. Możesz liczyć na fachowe doradztwo, zachwalane w opiniach klientów. Indeco zbiera pochwały także za terminowość – a to nie jest oczywista zaleta w świecie remontowo-wnętrzarskim!

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ:

Czym zasłonić okna? 10 inspirujących pomysłów

Do wnętrz

Czym zasłonić okna? 10 inspirujących pomysłów

Okna są nie tylko źródłem naturalnego światła w domach, ale także pełnią istotną rolę w tworzeniu atmosfery we wnętrzu oraz zapewniają prywatność. Wybór odpowiedniej osłony okiennej może mieć znaczący wpływ na wygląd i funkcjonalność pomieszczenia.  Jeśli zastanawiasz się, czym zasłonić okna, to dobrze trafiłeś. W […]

czytaj dalej

Jak dobrać klamkę do drzwi zewnętrznych? Poradnik

Do wnętrz

Jak dobrać klamkę do drzwi zewnętrznych? Poradnik

Jak dobrać klamkę do drzwi zewnętrznych, by połączyć estetykę z codzienną funkcjonalnością? Decydując o wyborze klamki do drzwi zewnętrznych, zwróć uwagę na kilka podstawowych cech praktycznych. Dokładnie je sprawdź, przemyśl i zapoznaj się z opisem producenta klamki przez ostatecznym zakupem. W tym artykule szczegółowo przeprowadzimy […]

czytaj dalej

Kategorie

Warto zobaczyć

Do wnętrz

Jak dobrać klamkę do drzwi zewnętrznych? Poradnik

Jak dobrać klamkę do drzwi zewnętrznych, by połączyć estetykę z codzienną funkcjonalnością? Decydując o wyborze klamki do drzwi zewnętrznych, zwróć uwagę na kilka podstawowych cech praktycznych. Dokładnie je sprawdź, przemyśl i zapoznaj się z opisem producenta klamki przez ostatecznym zakupem. W tym artykule szczegółowo przeprowadzimy […]

czytaj dalej

Jak dobrać klamkę do drzwi zewnętrznych? Poradnik

Warto zobaczyć

Do wnętrz

Indeco – meble na wymiar dopasowane do Ciebie

Indeco to firma, którą powinien poznać każdy, kto ma przed sobą zadanie urządzenia domu. W meble inwestuje się raz na wiele, wiele lat, więc nie należy zadowalać się półśrodkami. Dobór wyposażenia wymaga indywidualnego podejścia – właśnie z tego słynie Indeco! Poznaj tę polską firmę od […]

czytaj dalej

Indeco – meble na wymiar dopasowane do Ciebie